Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Uroczyste wręczenie dyplomów

Uroczyste wręczenie dyplomów

DSC08712JPG_3lf7em.jpgDSC08723_uckgs6.jpgDSC08725JPG_l5dgba.jpgDSC08756JPG_6fvhzb.jpg

Promocja doktorów i doktorów habilitowanych Wydziału Nauk Społecznych odbyła się 10 listopada 2017 roku w Oratorium Marianum. W uroczystości udział brał Prorektor prof. dr hab. Rafał Wojciechowski, Dziekan prof. dr hab. Robert Wiszniowski, Prodziekan dr hab. Marcelina Zuber,  Prodziekan dr hab. Jacek Zieliński oraz profesorowie i profesorki Wydziału Nauk Społecznych. Wśród promowanych doktorów habilitowanych i doktorów znaleźli się dr hab. Michał Jacuński i dr Paulina Barczyszyn-Madziarz, związani z Zakładem Komunikowania Społecznego i Dziennikarstwa.

Podczas uroczystości dr hab. Michał Jacuński złożył ślubowanie, a następnie odebrał dyplom doktora habilitowanego z rąk dyrektora Instytutu Politologii prof. dr hab. Roberta Alberskiego. Promocja doktorów również rozpoczęła się od ślubowania. Następnie prof. dr hab. Bogusława Dobek-Ostrowska wręczyła dyplom dr Paulinie Barczyszyn-Madziarz.

Zarówno dr hab. Michałowi Jacuńskiemu, jak i dr Paulinie Barczyszyn-Madziarz serdecznie gratulujemy.

data utworzenia/modyfikacji: 12 listopad 2017 o 14:31:39