Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Publiczna obrona mgra Jacka Nożewskiego

Publiczna obrona mgra Jacka Nożewskiego

j_esfcha.jpg

W dniu 19 października miała miejsce publiczna obrona pracy doktorskiej mgra Jacka Nożewskiego pt.  "Użytkownicy mediów społecznościowych i ich aktywność informacyjna". Praca została napisana pod kierunkiem prof. Bogusławy Dobek-Ostrowskiej, a promotorem pomocniczym był dr Grzegorz Kozdraś. Recenzantami pracy byli natomiast prof. dr hab. Janusz Adamowski (Uniwersytet Warszawski) oraz dr hab. Agnieszka Stępińska, prof. nadzw. UAM (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Mgr Jacek Nożewski w swojej nowatorskiej, opartej na badaniach empirycznych pracy wykorzystał Social Network Analysis do zbadania aktywności użytkowników mediów społecznościowych w Polsce. Doktorant zaproponował własne modele oraz kategoryzacje, co sprawiło, że Komisja nie miała wątpliwości, iż mgr Nożewski zasługuje na nadanie mu tytuły doktora, a także, że obrona powinna zostać wyróżniona.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

data utworzenia/modyfikacji: 20 październik 2018 o 00:53:54