Znajdujesz się w: Strona główna > Wydarzenia > Dr Svetlana Bodrunova z wykładem w Instytucie Politologii

Dr Svetlana Bodrunova z wykładem w Instytucie Politologii

W dniach 19-21 listopada w Instytucie Politologii gościła dr Svetlana  Bodrunova, która jest  pracownikiem naukowym Wydziału Dziennikarstwa Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego. W czasie swojego pobytu we Wrocławiu spotkała się pracownikami oraz doktorantami Zakładu Komunikowania Społecznego i Dziennikarstwa.

Studenci politologii mieli okazję wysłuchać wykładu na temat systemu medialnego współczesnej Rosji. Dr Svetlana  Bodrunova przedstawiła najnowsze dane dotyczące rosyjskich mediów, zarówno tradycyjnych jak i nowych, a także wskazała kluczowe cechy i zmiany dokonujące się systemie medialnym Rosji.

drSvetlanaBodrunowa2300x224_4nhn98.jpg

data utworzenia/modyfikacji: 18 luty 2016 o 19:38:50